Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

- Domain satışlarında ( ceza, ban vb ) gibi durumlarda 7 İş günü içerisinde tespitlendirilmesi ve ispatlanması durumunda kesintisiz şekilde ödemeleriniz tarafınıza iadesi gerçekleştirilir.

- Domain satışlarında ödemeleriniz sadece belirlenmiş banka hesapları üzerinden talep edilir, farklı kişiler ve hesaplar üzerinden yapılan ödemelerden tarafım sorumlu tutulamaz.

- Domain satışlarında farklı bir firmaya transfer taleplerinde oluşacak olan transfer ücretleri alıcıya aittir.

- Domain satışlarında teklif usulu fiyat anlaşmasına varılan domainlerin teklif süresi ve ödeme süresi 24 saat geçerlidir, alıcı ve satıcı 24 saat içerisinde bu işlemleri gerçekleştirmek zorundadır. 

- Domain satışlarında teklif edilen satış bedeli 24 saat kadar geçerlidir, sürenin uzaması durumunda satış bedelindeki fiyat artış hakkımı saklı tutarım.

- Domain satışlarında ödeme alınmadan domain teslim edilmez, taksitli satışlarda taksit süresi bitene kadar domain teslimi gerçekleşmez.

- Domain satışlarıyla birlikte alınan ek hizmetler domain fiyatlarıyla bir tutulamaz her kalem kendi içerisindeki bedel ile incelenir.

Tarafımla yapılan domain satışlarında alıcılar ve satıcı yukarıdaki kuralları okumuş, onaylamış ve kabul etmiş sayılacaktır.